Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
14:00

Angli - Panama

RUSI 2018
17:00

Japoni - Senegal

RUSI 2018
20:00

Poloni - Kolumbi


Publikohen fotot zyrtare të dasmës mbretërore, janë thjesht të mrekullueshme

4C76F89800000578-5753387-Meghan_Markle_and_Harry_have_been_praised_for_their_modernising_-a-142_1526909753060

BRITANI E MADHE – Princi Harry dhe Meghan Markle i dhanw fund beqarisë ditën e shtunwn në një ceremoni madhështore në Kështjellën “Windsor” në Londër.
4C80E9EB00000578-5753387-image-a-17_1526910998280
Vëmendja e gjithë Britanisë, por edhe e mbarw botës prej ditësh ishte përqendruar te kjo dasmë, që mund të cilësohet padiskutim si dasma e vitit. Me mijëra njerëz iu bashkuan ceremonisë, ndërsa miliona të tjerë e ndoqën atë live, nëpërmjet televizionit.

4C80E9E200000578-5753387-image-a-21_1526911277517

Përveç shumë fotove që prej dy ditësh qarkullojnë në media të ndryshme, Pallati Mbretëror ka shpërndarë disa foto zyrtare të dasmës së vitit.

4C80E93500000578-5753387-image-a-18_1526911003074

4C6DD4EE00000578-5747477-image-a-301_1526731336072

4C71006700000578-5753387-The_newlyweds_leave_Windsor_Castle_after_the_royal_wedding_on_th-a-146_1526909753150
(BalkanWeb)


Komente ( 1 )