Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Publikohet video e Chester Bennington pak orë para vetëvrasjes

asf

Gruaja e Chester Bennington ka bërë publike një video të këngëtarit të ndjerë para se të merrte jetën e tij , për t’ju treguar njerëzve se si “duket depresioni”.

Frontmeni i fundit LinkinPark është parë duke qeshur dhe duke u argëtuar me familjen e tij, teksa ata eksperimentojnë duke bërë prova me fasule në videon 40 sekondëshe.

“Kështu duket depresioni tek ne në vetëm 36 orë para vdekjes së tij. Ai na deshi aq shumë dhe e donim”, shkroi Talinda Bennington në Twitter.

Brenda 36 orësh, Bennington, babai i gjashtë fëmijëve, vrau veten.

Para se të postonte videon, zonja Bennington shkroi: “Unë jam duke ju treguar këtë në mënyrë që ju të dini se depresioni nuk ka një fytyrë apo humor”.

(BalkanWeb)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.