Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Rama publikon foton, shijon perëndimin e diellit me Zahon

rama-zaho

Duket se kryeministri i vendit Edi Rama po shijon ditët e fundit të pushimeve me familjen në Jug të Shqipërisë, e saktësisht në Dhërmi. Ka qenë vetë kryeministri që ka postuar këtë foto në Instagram ku shfaqet me djalin e tij të vogël, Zaho

Kryeministri e mban të voglin Zaho mbi qafë, ndërsa të dy shijojnë perëndimin e diellit, të veshur me bluza të bardha dhe tuta të zeza.

Edhe këtë herë Zahon e vogël e shohim vetëm me kurriz, ashtu siç ndodh shpesh në postimet që Rama bën me të.

(m.a/BalkanWeb)


Komente ( 10 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.