Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Rama thotë ‘mirëmëngjes’ me këtë video: Pjesëz nga transformimet e Rilindjes Urbane

edi-rama-dettaglio.jpgfilename_UTF-8edi-rama-dettaglio

TIRANE- Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm në ‘Facebook’ imazhe nga qyteti i Fierit, i transformuar në sajë të projekteve të Rilindjes Urbane. Kreu i qeverisë ka postuar një video ku shihet ndryshimi në qytetet.

“MIRËMËNGJES 😀
dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë pjesëz nga transformimet e Rilindjes Urbane në Fier 🏗 🏘 👍”, citohet në mesazhin e shkurtër të Ramës.
(ed.me/BalkanWeb)


Komente ( 8 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.