Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Rama uron ‘mirëmëngjes’, komentuesi: Ke kapur drejtësinë, deputeti s’bëri asnjë ditë burg

rama

TIRANË- Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një tjetër pamje nga Shqipëria turistike për të uruar mëngjesin e sotëm ndjekësit e tij për një ditë të mbarë.

Bëhet fjalë për një foto të kalasë në Kepin e Rodonit, të cilën kryeministri e ka publikuar në “Facebook”.
“MIRËMËNGJES 😀
dhe me këtë pamje të kalasë në Kepin e Rodonit ju uroj një ditë të mbarë 🌹”, shkruan Rama.

Rama fb

Por ndonëse pamja është e mrekullueshme, ka nga ata komentues që nuk e kanë harruar aksidentin e djeshëm të deputetit të PDIU ku mbeti i vdekur një 54-vjeçar.

Një prej komentuesve e akuzon kryeministrin se ka kapur drejtësinë, pasi sipas tij deputeti nuk bëri asnjë ditë burg.

Komentuesi: E Edo ke kapur drejtësinë, ai deputeti nuk bëri asnjë ditë burg, mirë ja bën këtij populli jepi.

koment rama ok

(m.k/BalkanWeb)


Komente ( 20 )

 • Kete vere opozita eshte NE pushtet. Pushtetaret Jane bere si agallare ministra dhe is ministra po fshehin parate. Mbase Km keto le te flase.

 • Shum njerez japin komente me mllef partiak me aksidentin i takon policis se shtetit.prokuroris,e nese shkon me tej edhe gjykates,nese te gjitha keto institucione nuk jane korrekte atehere çpun ka Edi Rama ktu, çdo gje analizohet nepermjet ekspertizez,nuk duhet te humbet besimi sepse po na e beni kete vend sikur nuk funksionon asgje.

 • e

  Se e ke krijuar ti një ëndër dhe po e tregon, nuk do të thotë që është e vërtetë.

  Sali qeni ishte në krye. Shqipëria u dogj dhe u masakrua. Ha i top muti me ëndrrat e tua me sy hapur. Dhe ty të paska marr malli për koqe plumi rikoshet mesa duket. Shtazë që nuk di të ecësh me dy akoma.

 • O komentues perse lodheni kot ketu shteti ka te drejt ti bej CDO gje individit ta vras ti shembi shtepin,ti mari pronen,ta fus ne burg perse shet sallat,ta heqi nga puna sepse nuk del ne fushat per te,ti mari dhe nderin sic Beri shukriu ne Diber,dhe perversi ne sarand,po ekeni te kot o vellezer jemi I vetmi vend ne bot pa opozit,opzita e shitur,medjat totalisht te shitura te rilindja e vdekjes, tek e tek pote flasim jemi te pafuqishem se na fusin ne burg PSE shesim presh ne pazar keshtu qe shpresojm qe ndoshta kur te rriten femijet tan te ngrihen te gjith bashk kinder gjith ketyre palacove tete gjitha kraheve,sepse kjo shoqeri aktuale esht shum e kalbezuar dhe nuk premton asgje.

 • le te kalojme mbi kufoma, Edi Rama shiko punen tende o vella.

 • O qenia qe prezantohesh me germen “e”! 97 ishte nje organizim perfekt serbo-grek qe sponsorizuan ortodokso-stalinistet shqiptare te cilet me sukses te papare e kthyen vendin, me se paku nje dekade pas. Sa per te vene ne pune ate trurin tend dogmatik, PS erdhi ne pushtet duke u thene njerezve se leket e firmave piramidale ua kushte vjedhur PD dhe ajo do ua kthente nje me nje. Ndenji i vjet ne pushtet dhe u dha qytetareve ate qe meriton ti!! Ne vitin e 5 te qeverisjes se stalinusteve, prape problem eshte Saliu! Sic e ka thene edhe i madhi juaj, muzhiku Stalin: fajin e ka armiku!!

 • Vete i votuat keto palo deputet ti gezoni tani Se te ishte ndonje qytetar i thjesh e kishin kalbur ne burg …

 • Kush eshte burre o Shkodran? Kush eshte Skizo o “Mendoj”? Ky eshte nje kriminel gjakftohte dhe shpirt kazem. Sa me shume te vuajne njerezit aq me shume ndjehet i plotesuar ne karriken qe ka zene. Kete njeri e ushqen gjaku, droga, trafiku dhe tipat si Aqifi, Prenga, Doshi, Frroku, Noka etj etj! Strategjia e ketij monstre eshte heshtja, marketingu i peshtire alla Veliaj. Cudia me e madhe tre dite zgjat per shqipetaret, Harrojne shpejt!

 • e

  Komentuesit mesa duket, duan te hapen depot e ushtrise, me mire, si ne 97. I ka marr malli per koqe plumi rikoshet kshu kot, tu nejt tu pa TV. E kane nga dashnia per Sali qenin

 • Kot lodheni, kusherinjte e te ndjerit e shiten gjakun e viktimes. Apo shikoni o njerez qe atyre jua kane mbyllur gojen e nuk i lejne te flasin te verteten? Kush ja mbylli gojen pytni interesohuni ke patentat ne Autostrad ku zoteron kjo parti me te punesuar te afert me te ndjerin janë futur ndermjetes qe te heshtim. Katunaret frikacak e zgjebsa keshtu do mbeteni gjithmone zgjebsa qe shisni gjakun per nje vend pune. Prandaj mos u lodhni o komentues.

 • Po ju te mjere tashi e shihni qe ky ka kape drejtesine? Po te mos e kishte kape drejtesine shume ministra te tije me gjithe ate do duheshte te ishin ne burge. A ju kujtohet kur kercenoi gjykatesen I tha te thej kembet, e ju akoma thoni qe ka kape drejtesine.

 • O zot. Sa me larg ketij vendi te felliqur. Ka vrare nje njeri deputeti, ka ikur nga vendi i krimit dhe policia na benka ekspertize ne kohe rekord dhe na e nxjerr te pafajshem aqifin i cili ka ik nga skena e krimit. Oh zooot, vetem ne Shqiperi mund te arrije arroganca deri ketu. Oh zot

 • Ky rast duhet te jete preçedent edhe per rastet e tjera te aksidenteve qe ndodhin ne autostrade, kur kembesori kalon pa te keq rrugen dhe aksidentohet apo vdes. Siç qenkan kryer te gjjtha proçedurat ne kohe rekord per kete deputetin kriminel qe dhe largohet nga vendngjarja, ashtu duhen kryer veprimet edhe per njerezit e zakonshem qe shkaktojne aksidentet dhe direkt arrestohen. Ndersa ky zogu i nates qe bredh i droguar dhe me dashnoren, u proçedua ne gjendje te lire.

 • Duke mos paragjykuar rastin.Familjareve force ju dhente zoti.
  Po dua te them se duke pare makinen e deputetit se si ishte bere sallat tregon qe ka qen shume shpejt ne levizje.
  Pastaj si do te jet me shtyp dhe nje zog pule je fajtor.
  Minimumi deputet te japesh doreheqen se hija e te vdekurit dobte te ndjek pas.

 • Leni cfar na ka fal zoti po nxirr ato qe po ben ti.

 • Ne kete rast prokoria nuk mvaret nga rama.apo qeveria por nga presidenti.por rasti eshte skandaloz thone qe ne timon ka qene dashnorja,duke I kthyer te dehur nga hareja tallava.ne 03.20 kan dale nga vendi qenit.shpejtesi puthje te dehur.

 • O SKIZO ESHTE E DJELE, BEJE PUSHIM SOT. ORDINER.

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .