Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
6 - 1

Angli - Panama

RUSI 2018
2 - 2

Japoni - Senegal

RUSI 2018
0 - 3

Poloni - Kolumbi


Rama uron mirmëngjes me këto pamje, komentuesi: Tirana po merr fonde publike më shumë se sa duhet

rtbfgv

TIRANE– Kryeministri Edi Rama ka uruar ditë të mbarë ndjekësit në ‘Facebook’ me disa pamje nga Shkolla e Baletit në Tiranë, e cila është rikonstruktuar. Por edhe në këtë postim ndjekësit nuk kanë nguruar të komentojnë dhe të shprehin mendimet e tyre.

Një qytetar shkruan se Tirana po merr me shumë seç duhet fonde publike dhe se duhet të investohet edhe për shkollat në rrethe.

Statusi i Ramës:
MIRËMËNGJES 😀
dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje nga Shkolla e Baletit Tiranë, një tjetër hapësirë dijesh dhe aftësish e rilindur dhe e transformuar në standarde bashkëkohore 📖 🖊 🌹
rtbfgv
Komentuesi: Komplime ti zoti kryeminister shum bukur .por nje pyetje kam per ju .nuk mendon se tirana po merr me shum sec duhet fonde publike e vertet esht qe esht metropol dhe je nje popullsi me te dendur dhe esht kryeqytet por shollat neper fshatra kur do vihet dor flm.
tybntfg
(d.d/BalkanWeb)