Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Rita Ora takon William dhe Harry në Kensington Palace

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka bërë një vizitë në pallatin mbretëror. Rita është pritur në këtë takim në Kensington Palace nga princët William dhe Karry.
Takimi është organizuar nga ‘Heronjtë adoleshentë të 2017’ nga Radio 1.
William dhe Harry dukeshin të lumtur që po takonin të rinjtë me histori inspiruese.
(da.xha/BalkanWeb)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.