Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH

Sherr në Vlorë/ Djali godet dhe tërheq zvarrë shoqen e klasës (Video)

sherri

VLORE-Një sherr ka ndodhur dy ditë më parë në një shkollë në qytetin e Vlorës, ku një djalë ka zvarritur për tokë shoqen e tij të klasës dhe më pas e ka goditur atë.

Në videon e mbërritur në redaksinë e JOQ.al, vajza shihet teksa ulërin, ndërsa gjakftohtë djali vë dorë mbi të, duke i “shkulur” flokët.

Sipas raportuesve faji ka qenë i vajzës, pasi ajo e ka sharë e para, por të vendosësh dorë mbi një vajzë dhe në një moshë të tillë veprimi është i pajustifikueshëm.

(BalkanWeb)


Komente ( 1 )Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.