Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Sherr për pronën, plagoset me thikë 30-vjeçari në Elbasan

thike-vrasje

ELBASAN– Një person me inicialet është plagosur me thikë nga S.P dhe E.P. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Haxhias” gjatë një konflikti për motive të dobëta pronësie.

I plagosur ka mbetur P.Teta 30 vjeç, i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin Kirurgjik Elbasan dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet hetimore dhe procedurale.

(d.d/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.