Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Shihni si vishet Luana Vjollca tek dentisti (Foto)

luana.jpg1

TIRANE – Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca është pa diskutim njëra ndër figurat më të ndjekura në rrjetet sociale.Ajo është çdo herë aktive, duke publikuar foto të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.
luana
Së fundmi, ajo ka publikuar një foto në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet mjaft tërheqëse tek dentisti. Moderatorja në foto ka treguar edhe buzëqeshjen e saj, për të cilen kujdeset me vizitat e rregullta tek dentisti.

Aktualisht, ajo vazhdon të drejtojë programin e të dilave “Shiko kush luan” në Top Channel.


Komente ( 5 )