Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
5 - 1

Belgjikë - Tunizi

RUSI 2018
17:00

Republika e Kores - Meksikë

RUSI 2018
20:00

Gjermani - Suedi


‘Shiko botën dhe buzëqesh’, Zaimina uron 8 Marsin me portretin e së bijës (Foto)

Untitled-2

TIRANE – Zaimina Vasjari zbulon për herë të parë fytyrën e vajzës së saj, Khloe. Më shumë se një muaj më parë, këngëtarja shqiptare provoi gëzimin më të bukur në jetë atë të qënit nënë për herë të parë. Më 29 janar Zaimina solli në jetë vogëlushja e saj.

Por teksa në fotot që ka publikuar më parë këngëtarja nuk e ka treguar asnjëherë fytyrën e së bijës, ditën e sotme, me rastin e festës së gruas, e ka thyer rregullin.

Këngëtarja ka postuar një foto të Khloe-s në ditën e që lindi dhe shkruan: “Shiko botën dhe buzëqesh sepse pa ty, jeta do të ishte e pamundur! Gëzuar ditën e gruas! Po ndaj me ju ditën e parë të jetës së vogëlushes Khloe”.


(er.cu/BalkanWeb)