Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Shorti i “Champions League”, dyshime të forta për manipulime (Video)

manipulime

Në mesditën e sotme u hodh shorti i fazës gjysmëfinale të “Uefa Champions League” ku 4 skuadrat pjesëmarrëse mësuan kundërshtarët respektivë.

Pak orë pas shortit vijnë dyshime të forta për manipulimin e tij. E përditshmja spanjolle “AS” ka kritikuar Lan Rush për mënyrë si tërhoqi çiftin e parë të gjysmëfinales në “Champions League”. Në fakt dyshimet janë të bazuar në mënyrën se si Rush i prek përciptazi të gjitha goglat dhe më pas zgjedh njërën. Për më shumë shihni videon e mëposhtme.

Kujtojmë se shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vuri përballë Realin e Madridit me Atletikon e Madridit dhe Monakon me Juventusin. Ndeshjet e vajtjes do të luhen më 2 dhe 3 maj, ndërsa ato të kthimit më 9 dhe 10 maj.

(e.k/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.