Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
14:00

Angli - Panama

RUSI 2018
17:00

Japoni - Senegal

RUSI 2018
20:00

Poloni - Kolumbi


Shqipëria tjetër votë kundër SHBA? Denoncimi te Berisha: Ja rasti i fundit

Berisha

TIRANE- Një qytetar dixhital i shkruan ish-kryeministrit Sali Berisha për të denoncuar atë që e quan një tjetër votë të Shqipërisë kundër SHBA. Sipas denoncuesit, Shqipëria ka votuar për Marokun dhe kundër SHBA, Kanada e Meksikës për zhvillimin e kampionatit të ardhshëm të futbollit!

STATUSI I BERISHES
Nje akt tjeter i shemtuar antiamerikan i Norieges!

Shqiperia me urdher te Edvinit voton per Marokun dhe kunder SHBA, Kanada e Meksikes per zhvillimin e kampionatit te ardhshem te futbollit! sb

“Doktor, shife si Shqiperia tradhetoi Ameriken edhe ne FIFA”

https://resources.fifa.com/image/upload/voting-results-for-the-2026-fifa-world-cup.pdf?cloudid=vpnl19m2xr8zk50mnor3
Capture
(m.a/BalkanWeb)


Komente ( 2 )

  • xxx

    vendimin per futboll nuk e jep rama o plak i shpifur o te qrote mortja dhe ta na rrin keto sy e vesh disa dite rehat se ke mbi 25 vjet qe nuk te rri halja jote pa llapur .historia te nzifte ate fytyren me shume se ke te nxire dhe ishalla pasardhsit e tu i lafshin hakat e tua.

  • medet deri ketu arrin ky lunatik plak