Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Spanjë, turistët ngordhin delfinin e vogël për një selfie (Foto)

SPANJE – Një delfin i vogël ka ngordhur në mënyrën më të keqe të mundshme, pasi disa turistë kurioz e kanë nxjerrë nga uji për t’u fotografuar me të. Fotografitë e këtij akti të pamatur kanë shokuar dashamirët e kafshëve në mbarë botën shkruan Daily Mail.

Ngjarja ndodhi në një plazhet e Spanjës, ku disa turistë të shkujdesur kanë nxjerrë delfinin e vogël, i cili pak kohë më parë kishte humbur nënën dhe bënë foto me të. Ata e kanë mbajtur rreth 15 minuta jashtë ujit gjë që ka qenë fatale për të voglin.
(er.cu/BalkanWeb)


Komente ( 2 )