Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
14:00

Angli - Panama

RUSI 2018
17:00

Japoni - Senegal

RUSI 2018
20:00

Poloni - Kolumbi


Stuhia e parë e vjeshtës kap në befasi Durrësin, shihni rrugët e përmbytura (FOTO+VIDEO)

DURRES- Ka mjaftuar një stuhi vjeshte për të kapur në befasi qytetin e Durrësit. Reshjet e rëna pasditen e djeshme kanë sjellë përmbytje në rrugët kryesore të qytetit.

Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton sereshjet me intensitet të lartë zgjatën pak minuta, por shkaktuan përmbytjen e rrugëve në lagje të ndryshme të qytetit.
durres43

durres66555
Fotot dhe videot e siguruara për BalkanWeb dëshmojnë situatën e rëndë të krijuar në shumë akse rrugore.

(m.a/BalkanWeb)


Komente ( 2 )