Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari

FOTO+VIDEO/ “Të keqen nëna jote o flori”, e moshuara i hidhet në qafë Tahirit

plaka pyh tahitin

TIRANE- Të shumtë kanë qenë ata që i kanë dalë në mbështetje ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

Fill pasi ky i fundit doli nga Kryesia e Kuvendit, një e moshuar iu hodh në qafë dhe me dashamirësi ka përqafuar Tahirin, ndërsa nuk i ka kursyer atij fjalë të ndjera; ‘Të keqen nëna jote o flori’.

Me ndërhyrjen e gazetarëve e moshuara është larguar pak nga ish-ministri, ku ky i fundit ka dhënë edhe një deklaratë të shkurtër për mediat.
plaka pyh tahitin

palka tahiri

tahiri 1

mblidhen per tahirin
(ed.me/BalkanWeb)


Komente ( 7 )

  • Il popolo albaneze, ku je Enver djali, se per ty na morri malli. Jemi popull trim dhe liridashes, na vjen keq per qeveritaret,o qeveritare marrshi jete nga ditet tona, te narroni sa malet se e ndritet kete popull, jemi popull qe femijet i leme pa buke dhe mendojme vetem per majmosjen e qeverise. Lavdi te perjeteshme partise dhe qeverise qe mendon nate e dite per kete popull. Pra, c’fare thote partia e ben populli dhe cfare don populli e ben qeveria e partia.

  • Mos u mërzit plake, se kohë sa të duash t’i dërgosh petulla në burg! Vër tiganin plakë!

  • Jane inskenime qe i bejne vete per te treguar se i do populli. Ska turp e as dinjitet ish minister i brendshem qe akuzohet nga nderkombetaret me prova dhe fakte mbrohet nga grupi parlamentar dhe bashke me ta eshte bere dhe kjo media e ndyre. Nuk do mbaroje me kaq kjo pune tani sapo ka filluar.

  • O kafshe pylli se as per kopesht zoologjik nuk jeni. Ish ministri I shtetit akuzohet per trafik lendesh narkotike nderkombetare dhe ju dilni ne mbrojtje te tij.

  • Forcat e kmerit te kuq u pane sot perballe Kuvendit ne pritje te nenudheheqesit dhe barbonit me emrin Saje qorri!Kerkund ne bote nuk ndodh qe te pritet me brohoritje nje kriminel e bashkpunetor i organizatave te strukturuara kriminale.Kush i solli sot aty ?Çili ?Jo, ai i solli punonjesit e vet per te ngritur taksat biznesit te vogel,cfare lloj sherbimi ndaj bandes qeverisese,neveri pa fund !Kjo e sotmja,eshte me shume se tmerr !Ju meshiroj funderrina,ju qe dolet,qe ka te ngjare te jeni shperndares droge,militante injorante qe u urdheruat per sherbimin e radhes te verber ndaj Partise apo punonjes te Kryeministrise e te Erion Velise !Zoti mos ua ndafte drogen nga familja juaj!

  • 9

    Shko mbytu o USA new. Mbas 97s dhe ke goje të quash ate monster ?? Po kshu është kur Xeni kru dhomët me kockat e fëmijëve të Gërdecit, dhe ju monstrat nuk u besoni gjonave ashiqare po merreni me fantazma.

  • O gjyshe nuk e ndihmon dot as ti askush ate monster. Eshte sport i ren o gjyshe, nuk jane petulla per ty. Floriri sa djem e vajza jane droguar e po vdesin qe te behej i pasur ky plehra. Sa vota ka blere, sa kokaine ka shpernare ne europe, sa fakire per drita e uji i ka burgos, po ajo nena ne Lushnje qe ju vetvar djali ne qeli se e kapi me nje cigare hashash makinerie e Tahirit. Plehra te ndyre, zoti ju mallkofte