Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Thaçi: Me sulmin në Paris u kërcënuan vlerat tona të përbashkëta

thaci4-1-780x439

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka shprehur ngushëllimet për viktimat pas sulmit në Paris.

“Në mendjet tona i kemi policët e vrarë sonte në Paris. Vlerat tona të përbashkëta u kërcënuan edhe një herë në Paris”, shkruhej në postimin e Thaçit në Twitter.

Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e së enjtes në qendër të kryeqytetit francez, ndërsa humbi jetën një polic dhe vet agresori.
(ed.me/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.