Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Tjetër ngarkesë droge nga Shqipëria, pranga dy shqiptarëve në Greqi

droga Janine

GREQI- Një tjetër sasi droge është sekuestruar sot nga policia greke, ndërsa në pranga përfunduan dy shqiptarë.

Mësohet se në mjetin që vinte nga kufiri me Shqipërinë që u kap në vendin e quajtur Rivio, Aitiloakarnania u gjetën mbi 60 kg marijuanë.

Ndërkohë, në mjetin e dy shqiptarëve, 24 dhe 28-vjec u gjet sasia me peshë totale 60 kg 970 gr marijuanë.
(ed.me/BalkanWeb)