Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Tjetër paralajmërim i LSI? Monika Kryemadhi del në fushatë me pantallona ushtarake (FOTO)

6acb4a33-540c-473a-ba20-0080719acede-682x1024

Edhe pak ditë po afron dita e zgjedhjeve, ndërsa fushata vazhdon të jetë intensive dhe e “nxehtë” midis partive, ku veçon më shumë, situata konfliktuale PS-LSI, e cila ka qgravuar në akuza dhe kundërakuza të ashpra mes tyre. Ndër të tjerash, në një takim elektoral të dielën, nënkryetarja e LSI-­së, Monika Kryemadhi ka suprizuar   ku është shfaqur me pantallona ushtarake, një stil ndryshe nga ai që jemi mësuar të shohim.

A mund te quhet ky një paralajmërim pas deklaratave te Ilir Metës për armatosje te popullit?

6acb4a33-540c-473a-ba20-0080719acede-682x1024

(i.ç/ BalkanWeb)


Komente ( 16 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .