Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH

U infektua pasi depiloi këmbët, ylli i ri i Realit humb sfidën ndaj APOEL-it

Asensio2-470x383

Real Madridi do të presë sot në mbrëmje në “Santiago Bernabeu”, APOEL Nikosian në sfidën e parë të grupeve të Ligës së Kampionëve. Në takimin e sotëm madrilenët duhet të bëjnë pa yllin e ri të skuadrës Marko Asesensio, i cili do të mungojë pas një infeksioni në këmbë gjatë depilimit.

21-vjeçarit i duhet të qëndrojë pushim të pakën 3 ose 4 ditë që ai të vrapojë sërish pa pasur dhimbje. Asensio ishte ndër lojtarët më në formë të momentit te madrilenët, drejtuesit shpresojnë që ai të rikthehet sa më shpejt dhe me formën që gëzonte së fundmi./panoramasport/

Asensio-470x526

(BalkanWeb)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.