Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

U nda nga djali i Presidentit, publikon fotografi me të dashurin e ri, Brunon

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi.

Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin ‘O sa mire’ duket se shpejt ka ndërruar të dashurin.

Ditë më parë u raportuar për një lidhje të mundshme me këngëtarin Bruno, e që si duket po del të jetë e vërtetë.

Është vetë Arta e cila ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, por duke e lënë të fshehtë në mënyrë që të bëhet më diskrete, shkruan Indeksonline.

Bruno vazhdon të shijojë suksesin që ka arritur me bashkëpunëtorët e tij të ‘Threedots’ teksa kohë më parë u përfol për një lidhje me modelen Alesia Noka e cila ishte pjesë edhe e videoklipit të këngës ‘Ajo.

Ndër të tjerash Arta pritet të jetë pjesë e xhirimeve të videoklipit të ri të Brunos, i cili siç duket ka vendosur që të gjitha të dashurat t’i bëjë pjesë të videoklipeve


Komente ( 4 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.