Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Tiranë, vdes në mënyrë të papritur kryekomisari i njohur (Emri)

kom.pol1_-600x336

TIRANE- Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur oficeri i polcisë, kryekomisari Nikoll Vatnikaj. Burime të BalkanWeb bëjnë me dije se ai është shuar pas një ataku kardiak.

Vatnikaj lë pas një karrierë të gjatë mbi 30-vjeçare në polici, ku ka mbajtur edhe poste të larta drejtuese. Ai ka drejtuar komisariatin nr. 1 dhe 2 në Tiranë për disa kohë.
(BalkanWeb)


Komente ( 11 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .