Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Video/ Aksident i frikshëm në Elbasan, dy makina përplasen kokë më kokë

perplasen makinat

Dy makina janë përplasur kokë më kokë në aksin rrugor kombëtar Elbasan-Mengël.

Gazetari Fatmir Popja raporton se nga përplasja është plagosur një person. Ai ka siguruar për BalkanWeb edhe videon e regjistruar nga bizneset pranë rrugës, ku duket qartë momenti i përplasjes.

Ndërsa drejtuesi dhe pasagjeri në njërin nga mjetet e aksidentuara dalin me shpejtësi prej tij, disa njerëz janë mbledhur tek mjeti tjetër për t’i ardhur në ndihmë shoferit, që me sa duket ka marrë edhe plagët më të rënda.
(m.a/BalkanWeb)


Komente ( 4 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .