Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi


Video/ Bosi i kompanisë gjigande “Alibaba” mahnit me performancën e tij

Themeluesi i kompanisë gjigande “Alibaba”, Jack Ma, i ka mahnitur të gjithë me performancën e tij.

Teksa festonin përvjetorin e krijimit të kompanisë, një nga njerëzit më të pasur në Kinë, është veshur nën pektun e të famshmit Michael Jackson dhe ka kërcyer duke I lënë të gjithë më gojë hapur. Jack Ma së bashku me disa nga pjesëtarët e stafit të tij kanë bërë spektakël, teksa festonin 18 vjetorin e krijimit të kompanisë së tyre.

Kjo nuk është hera e parë që Ma kërcen në skenë. Gjatë përvjetorit të 2009, Ma kërceu me një parruke bjonde dhe u shfaq me një stil punk rock.
(da.xha/BalkanWeb)