Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
20:00

Iran - Portugali


Video/ Debati për Skënderbeun, Lubonja: Ka mungesë të thellë kulture historike

20170905-170653

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News24 ka komentuar sot polemikat dhe debatin që ka plasur pas zgjedhjeve në Akademinë e Shkencave, si dhe debatin e nisur pak ditë më parë për mbulimin apo jo të statujës së Skënderbeut gjatë faljes së Namazit të Kurban Bajramit.
Opinionin e plotë e gjeni ne videon bashkangjitur.