Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

VIDEO/ Grushte dhe shkelma, shihni si e qëllon shoferi i autobusit pasagjerin në sy të vajzës

sherr nej sauk teg

TIRANE- Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në linjën e Saukut, që të çon në një qendër tregtare. Ka qenë një dëshmitar ai që ka denoncuar në ‘BalkanWeb’ dhunën që shoferi i autobusit me targa AA 076 SM ushtroi ndaj një pasagjeri.

Sipas dëshmisë së tij, sherri mes tyre kishte nisur pasi pasagjeri i kishte kërkuar shoferit që t’i hapte pak derën e autobusit, pasi vajza e tij ishte vonë për shkollë.

Në debat e sipër, ka nisur sherri mes tyre, ndërsa jashtë autobusit shoferi, që sipas denoncuesit quhej Lavdrim (Ladi) ka nisur të qëllojë në sy të vajzës së mitur pasagjerin. Për më tepër shihni videon e siguruar nga ‘BalkanWeb’.
(ed.me/BalkanWeb)


Komente ( 3 )

  • Bravooooo braaaaavo 1 me 0 per shoferin, me kete rast i mesojme femijes qe gjerat zgjidhen me dhune ne kete vend, hajde malokeri hajdeeeeeeeeeeee

  • Sjellje kriminale. Njerez qe nuk niohin institucionet dhe i zgjidhin punet me vetgjyqesi aq me teper ai qe punon per nje kompani transporti publik. Nese shoferi kish problem pse nuk lajmeroi policine? Keta lloj njeresish te papergjegjshem nuk mund te punojne ne sherbim te qytetareve e para te pushohet nga puna e dyta te hetohet per goditje te cilesuar dhe stress te shkaktuar femijes. Boll me kohen e gangstereve dhe te forteve. O te mesohen ose le te vdesin per buke. Nuk jeton dot qengji me ujkunCopy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.