Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH

VIDEO/ Grushte e të shara në Tiranë, i riu zbret nga kamioni dhe përleshet me dy të tjerë

sherr

Plas keq sherri në zonën e Astirit në Tiranë. Disa persona janë përfshirë në një sherr të fortë mes tyre, me të shara dhe pastaj edhe me grushte.

Në videon e dërguar në redaksinë e JOQ.al, dy persona zbresin nga një makinë e vogël dhe shkojnë drejt një tjetër personi që është në kamion. Në këtë moment djali zbret nga kamioni dhe konflikohet me ta.

“Ishte shumë trafik, ai i kamionit donte të kalonte shpejt, kurse ai ia bllokoi rrugën”- thone deshmitarët.

(BalkanWeb)


Komente ( 2 )Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.