Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

VIDEO/ I ‘shkatërroi’ ekipin e zemrës, fansi i vogël ka një kërkesë për Hazard. Belgu e lë pa fjalë

hazard

Eden Harad ishte njeriu i ndeshjes për Chelsea-n në fitoren e thellë që arriti 0-4 në fushën e Brighton. Belgu realizoi 2 gola tepër spektakolar dhe gjithashtu ideoi shumë sulme të frikshme që detyruan Brighton të mbyllej në prapavijë.

Pavarësisht kësaj, një futbollist i këtij klasi kurrë nuk mund të urrehet dhe një fans i vogël i ekipit vendas e di mjaft mirë këtë. Në përfundim të takimit ai ngriti një pankartë të vogël ku shkruhej: “Hazard, a mund te ma japësh bluzën?”

Belgu e pa mjaft mirë dhe nuk iu shmang kërkesës së fansit të vogël duke i plotësuar dëshirën. Një gjest i madh prej kampioni që lumturoi tej mase vogëlushin.

(e.k/BalkanWeb)