Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

VIDEO/ Perla e Pellegrinit për Italinë U21 kundër Danimarkës, rrallë realizohen gola të tillë

italia-goli-681x409

Gjenerata e Italisë U21 është fantastike dhe mund të bëjë gjëra të mëdha pasi potenciali i futbollistëve dhe cilësia e tyre është shumë e lartë dhe kjo Itali e “vogël” ka në përbërje talente që pritet të kenë një të ardhme të madhe.

Në ndeshjen e parë në grupin C të kampionatit evropian, Itali mposhti Danimarkën 2:0, por goli i parë i realizuar nga Lorenzo Pellegrini ishte spektakolar dhe jo shpesh mund të shohim gola të tillë.

Këtë mund ta shijoni në këtë video.


(i.ç/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .