Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
5 - 2

Belgjikë - Tunizi

RUSI 2018
17:00

Republika e Kores - Meksikë

RUSI 2018
20:00

Gjermani - Suedi


VIDEO/ Policia blindon stadiumin, përleshja mes tifozëve të Partizanit dhe Skënderbeut alarmon ‘forcat blu’

police para stadiumit te korces

Pak para ndeshjes Skënderbeu-Partizani dy tifozëritë e klubeve janë përleshur me njëra-tjetrën përpara stadiumit. Një situatë e tensionuar e ndikuar nga historia e përballjeve në vitet e fundit mes skuadrave.

Falë ndërhyrjes së policisë u mundësia mos agravimi i situatës. Menjëherë pas ngjarjes forcat e blu të Korçës kanë rrethuar stadiumin për të shmangur situata të ngjashme.

(e.k/BalkanWeb)