Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
4 - 1

Belgjikë - Tunizi

RUSI 2018
17:00

Republika e Kores - Meksikë

RUSI 2018
20:00

Gjermani - Suedi


VIDEO/ Rrezikonte grushta nga kundërshtarët, futbollisti shkul flamurin e goditjes së këndit për t’u mbrojtur

bjeri

Një situatë shumë e pazakontë ka ndodhur së fundmi në futbollin ekuadorian. Në ndeshjen e Kupës mes ekipeve U-20 të Independiente del Valle dhe River Plate futbollistët e dy skuadrave u përfshinë në një sherr në fushë.

Angelo Preciado, i cili luan për Independiente, u ndje i kërcënuar nga lojtarët e kundërshtarë dhe si pasojë vendosi të marrë masa. Çuditërisht ai vendosi të shkulte flamurin e goditjes së këndit dhe të kundërsulmonte kundërshtarët.

Një situatë sa e çuditshme dhe qesharake në të njëjtën kohë.

(e.k/BalkanWeb)