Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

VIDEO/ Stili i çuditshëm i flokëve, shikoni si reagon Giroud kur takon Pogba-n

MANCHESTER, ENGLAND - JANUARY 15: Paul Pogba of Manchester United reacts following the Premier League match between Manchester United and Stoke City at Old Trafford on January 15, 2018 in Manchester, England.  (Photo by Michael Regan/Getty Images)

Mesfushori i Manchester United, Poul Pogba, i njohur mbi të tjera për modele të çuditshme flokësh ka befasuar sërish para grumbullimit me ekipin kombëtare të Francës.
ee99d1355ab02be481889c960bd82875
Modeli që 25-vjeçari ka zgjedhur këtë herë është në kufijtë e qesharakes dhe i ngjan shumë një palloi. A mund të imagjinoni fytyrën e Sir Alex Ferguson nëse Pogba do të ishte paraqitur kështu në stërvitje?

Jo më pak i habitur ka mbetur edhe shoku i skuadrës në kombëtaren e ‘gjelave’, Oliver Giroud. Futbollisti i Chelsea-s në momentin që takohet me Pogba-n përveçse ka bërë një reagim interesant e ka thirrur edhe ‘picachu’, si personazhi vizatimor japonez.

(e.k/BalkanWeb)