Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
5 - 1

Belgjikë - Tunizi

RUSI 2018
17:00

Republika e Kores - Meksikë

RUSI 2018
20:00

Gjermani - Suedi


VIDEO/ Surprizon Sergio Ramos, mbrërrin në stërvitje me Fiat

ramos

Futbollisti dhe kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos, ka tërhequr vëmendjen e të pranishmëve dhe kamerave kur ka mbërritur sot në stërvitje.

Mbrojtësi 31-vjeçar sikundër pritej, ka mbërritur në në Valdebebas me një makinë Fiat 600, që dallon nga makinat e “zakonshme” të futbollistëve për shkak të përmasave të saj shumë të vogla.

Në pjesën anësore të makinës klasike vihen re edhe inicialet e lojtarit: SR4.

(e.k/BalkanWeb)