Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

VIDEO/ Tiranë, një fëmijë i shpëton mrekullisht aksidentit me kamion

Untitled-2

TIRANE – Një fëmijë i ka shpëtuar mrekullisht shtypjes nga një kamion ditën e djeshme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mesditës e së enjtës tek ish-fusha e aviacionit në Tiranë, ku një fëmijë i vogël ka nxituar për të kaluar rrugën, pa e vënë re se një kamion mund ta shtypte.

E gjithë skena është filmuar nga kamerat e sigurisë së një lokali që ndodhet aty afër. Me të vërtetë i frikshëm është momenti kur fëmija ndihet në rrugë dhe ulet, ose rrëzohet në tokë e kamioni ndalon ngjitur me të. Një burrë i cili mendohet të ketë qenë i ati ka vrapuar i lebetitur e me duart në kokë drejt të voglit. Videoja është publikuat nga JOQ.
(er.cu/BalkanWeb)


Komente ( 6 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .