Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi


VIDEO/ Vajza e re seks me të moshuarin në oborr, djali nga Lezha filmon skenën: U zunë për 1 mijë lekë

i moshuari lezhe

Një djalë nga qyteti i Lezhës qe kishte dalë në ballkonin e pasmë të shtëpisë së tij, pa poshte pallatit qe skene qe e la pa fjale.

Ai tregon per JOQ se një vajzë rreth të 20-ave po kryente marrëdhënie seksuale me një të moshuar rreth të 70-ve.

Ai i dha për shërbimet seksuale 1 mijë lekë të vjetra, ndërsa vajza i kërkonte 2 mijë. Nuk dihet si është mbyllur pazari mes tyre, por fatmirësisht skena nuk është parë nga shumë persona.

“Pershendetje JOQ, krize ne Lezhe per 2 mij lek behen keto veprime. Videoja eshte xhiruar ne qytet poshte pallatit dhe pasi i dha nje mije lek tvjetra plaku kjo po kerkonte 2 mije. Plaku ishte tek 60-70, ndersa vajza 20 e ca,- shpjegon djali që ka parë të gjithë skenën nga ballkoni i shtëpisë së tij.

Ndërkohë që komentuesit shkruajnë se ajo “eshte nje vajze me te meta mendore e ashtu ka dhe pjestaret e familjes.Po ne nje shtet qe nuk ka shtet keshu skandalesh do shohim.Prej vitesh abuzohet me to dhe askush nuk perkujdeset per strehimin ne ambjente rehabilitimi.Trishtim!”.


Komente ( 1 )