Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

VIP-a në plazh/ Luana Vjollca hedh poshtë zërat për operacion plastik, muaji i mjaltit ekzotik i Orinda Hutës

luana-vjollca-3

E rinisim maratonën tonë të përjavshme edhe këtë herë me fotot e përzgjedhura të VIP-ave tanë nëpër vendet e ndryshme të botës ku po kalojnë pushimet këtë verë. Të shumtë kanë qenë ata që kanë zgjedhur Shqipërinë për të kaluar këto ditë të nxehta vere, por gjithashtu kanë qenë dhe të tjerë VIP-a, të cilët kanë preferuar vendet fqinje si Turqia për t’u relaksuar. Pa humbur kohë e nisim këtë maratonë, duke ju sjellë disa nga fotot më “hot” e të veçanta të tyre.

Luana Vjollca
E nisim me moderatoren bukuroshe këtë maratonë për “VIP-at në Plazh”. Luana më në fund, pas shumë impenjimesh, ka gjetur një moment të qetë për veten këtë verë. Ajo ka preferuar t’i nisë pushimet jashtë vendit, në Republikën Domenikane, në Punta Cana, një vend vërtet magjepsës. Ajo nuk ka ngurruar të na sjellë foto të vendit ku po kalon këto ditë të nxehta vere, e shtrirë në rërën e nxehtë me një palë rroba banje seksi, të cilat tregojnë se është në super-formë edhe këtë verë. Nuk mund të lëmë pa përmendur edhe foton e postuar në pishinë, ku bukuroshja bionde shfaq format e saj bombastike që i kanë lënë vërtet ndjekësit e saj pa frymë. Pas zërave të shumtë për operacion në të pasmet e saj, ajo nuk ka ngurruar t’i hedhë poshtë, duke i përgënjeshtruar me videon e postuar në “Instagram”.

luana-vjollca-4

luana-vjollca-2

Vilma Masha
Moderatorja bukuroshe e “Sport News” është zgjedhur kësaj radhe të jetë pjesë e maratonës sonë të VIP-ave. E nuk kishte se si të mos ishte Vilma Masha, një nga imazhet më të bukura të “DigitAlb”. Ajo këtë verë nuk ka zgjedhur vetëm një destinacion për të kaluar pushimet. Një nga vendet e saj të preferuar këtë verë ishte edhe Sardenja e Italisë, ku me sa duket bukuroshja brune ka kaluar vërtet momente të paharrueshme. Kësaj radhe ajo ka preferuar të shfaqet në pishina, ku po shijon momentet e saj të relaksit në këto ditë të nxehta. Në foton e dalë me rroba banje duket se është në top-formë dhe shfaqet si një sirenë e vërtetë.

vilma-masha2

vilma

Gaz Paja
Nuk kishte se si t’i mungonte maratonës sonë edhe figura e VIP-it mashkull. Këtë radhë kemi zgjedhur në maratonën tonë humoristin e njohur të “Portokallisë” Gazmend Paja. Ai është duke i shijuar këto ditë të nxehta vere në jugun e Shqipërisë. Në fotot e postuara në “Instagram” duket se humoristi po kalon çaste relaksi në Dhërmi, një nga destinacionet më të bukura dhe tepër të preferuara të VIP-ave për këtë verë. Para disa ditësh ai thuhet se u përfshi në një “sherr”, por me sa duket e ka përgënjeshtruar menjëherë nëpërmjet fotos në det, duke thënë se është tepër paqësor për të nisur një sherr. Gjithsesi, Gazi, si gjithë VIP-at e tjerë, është duke shijuar detin e mrekullueshëm të Jonit, të cilin ai e quan “parajsë”. Dhe ka shumë të drejtë!

gazi1

gaz-paja1

Shkrimin e plotë e gjeni sot në Gsh.al në linkun http://www.gsh.al/2017/08/12/vip-a-ne-plazh-luana-vjollca-hedh-poshte-zerat-per-operacion-te-te-pasmet-muaji-i-mjaltit-ekzotik-i-orinda-hutes/


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.