Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Vret veten këngëtarja italiane

Këngëtarja Lucia Caruso, 34-vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar është hedhur nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një qytet prej 40 mijë banorë të qytetit metropolitan të Napolit.

Gruaja është transportuar në spital, por vdiq menjëherë pasi u shtrua në spital, shkruan Il Messaggero.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe sipas dëshmive të mbledhura rezulton se disa njerëz u përpoqën të bindnin gruan të mos bënte veprimin fatal.

Disa nga të njohurit kanë raportuar edhe në polici se këngëtarja vuante nga depresioni.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .