Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Xheni, vajza nga Lezha “me mamin për dore” në Big Brother 9

Xheni BB

TIRANE- Brunia simpatike ka braktisur Italinë për tu bërë pjesë e Big Brother 9’. Xheni u përlot teksa prezantohej klipi saj.

Personi fundit që e ka përcjellë për në shtëpinë më të madhe ka qenë mamaja e saj. Prej mëse dy muajsh Xheni nuk ka patur mundësinë ta takoj mamanë e saj, ndaj produksioni ia ka sjellë atë në studio.

E në këshillën e saj të fundit, mamaja e vajzës nga Lezha i ka thënë që të vazhdojë të jetë e njëjta si dhe jashtë.
(ed.me/BalkanWeb)