Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
14:00

Belgjikë - Tunizi

RUSI 2018
17:00

Republika e Kores - Meksikë

RUSI 2018
20:00

Gjermani - Suedi


Zbulohet fotoja e rrallë, ja si dukeshin Ramush Haradinaj dhe Anita ditën e dasmës

Anita5-e1485247286734

PRISHTINE- Zbulohet një foto e rrallë e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj me bashkëshorten e tij Anita në ditën e dasmës.

Ata u njohën gjatë punës para shumë viteve. Anita në atë kohë punonte në Radio Kosova dhe Ramushi kishte shkuar atje për një intervistë.

Dashurinë e lindur në studion e një televizioni e kurorëzuan në martesë e krijuan një familje të bukur.

Bashkëshortja e Haradinajt, Anita ka treguar me se dasma e tyre ishte organizuar në Gllogjan.

Këtë e dëshmon edhe kjo foto e siguruar nga Magazina.al, nga dita e dasmës së kryeministrit Haradinaj dhe Anitës.
ramushi-1_1505266298-9220813

(m.a/BalkanWeb)


Komente ( 3 )