Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari

Zbulohet urdhri i Ballës për deputetët e PS: S’ka më udhëtime jashtë shtetit

balla

TIRANË- Në mbledhjen e sotme të kryesisë dhe grupit parlamentar, kreu i grupit Taulant Balla ka deklaruar se nuk do të ketë më udhëtime jashtë shtetit si më parë.

Ai ka theksuar se do ketë ulje të shpenzimeve për vizita jashtë shtetit.
“S’ka më udhëtime jashtë shtetit, do ketë ulje të shpenzimeve për vizita jashtë shtetit”, ka theksuar Balla.

Madje ky urdhër është vendosur në marrëveshjen e bashkëpunimit dhe mirëkuptimit me Ballës, sekretarit dhe ministrave. Kjo marrëveshje do t’i shpërndahet deputetëve që do nënshkruajnë marrjen në dijeni për të.

(m.k/BalkanWeb)


Komente ( 1 )