TIRANE

Aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka u bë nënë për herë të parë më 22 mars. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin e veçantë Gala.

Tashmë është bërë një muaj nga ardhja në jetë e Galës,dhe aktorja ka shkruar disa rrjeshta me fjalë prekëse për të voglën e saj që i ndryshoi tërësisht jetën.

“1 muaj me ty! Muaji më i bukur i jetës time! Nuk e di sa bosh paska qenë jeta ime përpara se të vije ti Gala ime!”, shkruan aktorja krahas një postimi në “Instastory”.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: