SHBA

Vajza e Kylie Jenner, Stormi mbush sot 1 vjeçe. Kylie asnjëherë nuk e konfirmoi shtatzëninë e saj dhe vetëm na e tregoi kur vogëlushja e saj lindi. Ardhja e Stormit u zbulua me anë të një videoje në ‘Youtube’ ku mori 80 milionë shikime.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ardhja në jetë e Stormit është gëzimi më i madh i motrës së vogël të Kim Kardashian. Aj me anë të një postimi në Instagram ka uruar vogëlushen e saj. “Gëzuar ditëlindjen vogëlushja ime Stormi”- shkruan 20-vjeçarja në Instgram.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb