Kryeministri Edi Rama dhe lideri i opozitës, Lulzim Basha duket se po vijojnë ‘luftën’ e fushatës me arritjes dhe dështimet e qeverisë në Instagram. Rama ka publikuar së fundmi shifrën e programeve buxhetore që ka sot Shqipëria për barazinë gjinore.

Sipas tij janë 38 të tilla, krahas 0 që kishte në 2013.

Nga sot kanë ngelur dhe 48 ditë, ndërsa slogani i Ramës tashmë është ”Ska kohë për pushim” kurse për rastin në fjalë ishte ”Koha për barazi”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb