Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar për raportin e Eurostat që e nxjerr Shqipërinë në nivelin e 39% të konsumit të mesatares së vendeve të BE.

Edhe kjo për Bashën futet tek 100 dështimet e Ramës në 8 vite qeverisje, teksa ky nivel konsumi është më i ulëti në rajon.

Ky mesazh nga lideri demokrat vjen 48 ditë para zgjedhjeve teksa PD prej kohësh ka nxjerrë programin ekonomik.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb