TIRANË

Kryedemokrati Lulzim Basha ka nxjerrë një tjetër dështim sipas tij të kryeministrit Edi Rama në 8 vite qeverisje. Duke iu referuar raportit të KE, Basha thotë se Shqipëria ka përmirësuar, marrëdhëniet me Serbinë, kundrejt përkeqësimit të marrëdhënieve me Kosovën.

“100 dështimet e Ramës në 8 vite
A janë përmirësuar marrëdhëniet Shqipëri-Kosovë
Përgjigjja jo!
Sipas raportit të Komisionit Europian, Shqipëria ka përmirësuar, marrëdhëniet me Serbinë, kundrejt përkeqësimit të marrëdhënieve me Kosovën”, shkruan Basha.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb