Këngëtarja e famshme, Miley Cyrus, asnjëherë nuk ka pasur frikë të tregojë se kush është në të vërtet. Së fundmi, artistja realizoi një set fotografik, për të cilin u sigurua që pozat të ishin mjaft provokuese dhe hot.

“Daily Mail” shkruan se 28-vjeçarja pozoi fillimisht “topless”, me duart anash gjoksit. Më pas, në një tjetër imazh, ajo shfaqet e ulur pranë një grumbulli të madh me banane dhe lëkura bananesh.

Cyrus që tërheq vëmendjen është pozicioni provokues që këngëtarja ka marrë, duke nritur këmbët lart. Ajo shihet e veshur me një body dhe me taka rozë me platformë.

“Jam me të vërtet një yll roku”, shkroi artistja krahas tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: