TIRANE

Dy vite më parë këngëtari i njohur i muzikës shqiptare, Françesk Radi u nda nga jeta për shkak të një hemorragjie cerebrale. Vendin bosh që ai ka lënë në muzikë dhe familje nuk mundet ta zëvendësojë askush.

Untitled 7
Untitled 7

Në këtë ditë të trishtë Rozana Radi ka sjellë në mendje një kujtim të bukur me xhaxhain e saj, të cilin ka treguar se e konsideronte si babain e dytë.

Ajo ka publikuar në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet e lumtur përkrah Françeskut. “2 vite pa ty, por gjithë jetën me muzikën tënde. Gjithmonë me ty Franko”, – ka shkruar Rozana në postimin e saj në ‘Instagram’.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb