Tri gra u gjetën të vrara me thikë në një shtëpi në Queens, Nju Jork. Policia po heton si një vrasje e trefishtë, thanë autoritetet.

Viktimat, të moshave 26, 46 dhe 57 vjeç, u gjetën nga një punonjës shëndetësor në shtëpi në orën 10:40, sipas policisë.

Duket se bëhet fjalë për një krim në familje dhe policia është në kërkim të një anëtari të familjes që u largua nga shtëpia rreth orës 5 të mëngjesit, sipas autoriteteve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: