ITALI

Një miliardere nga Libani nuk hoqi dorë nga festa për ditëlindjen e tij edhe pse jemi në kohë pandemie. Për 40-vjetorin e saj ajo shpenzoi 22 milionë euro për një festë madhështore por duke zbatuar të gjitha rregullat e COVID-19.

Për të qenë të gjithë të sigurt, të 150 të ftuarit në festë ishin shpërndarë në 20 ambiente të ndryshme.

Festa kryesore me 10 të ftuar u zhvillua në Mijas në Spanjë. Ndërsa të ftuarit e tjerë u shpërndanë në vende të ndryshme të botës si në londër, në Los Angeles, Hong Kong, Kuwait, Katar, Dubai, Parigi, Tokio dhe në Moskë.

Të gjitha festat ishin të lidhura më njëra tjetrën me videokamera dhe secila festë kushti rreth 18 mijë dollarë. Të ftuarit kishin edhe maskën e veçantë e dekoruar me diamantë Bulgari.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb