TIRANE

Xhensila Myrtezaj shumë shpejt do të sjellë këngën e saj më të re. Pas bashkëpunimit me kantautorin e njohur, Pirro Çako “Sekreti im” këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, ka zbuluar ditën e sotme se së shpejti do të publikojë videoklipin më të ri.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Pak ditë më parë, këngëtarja publikoi në profilin e saj në “Instagram” disa fotografi, të cilat mendohet se janë shkëputur nga klipi i ri. Ndërkohë në foton që Xhensila ka postuar sot shihet gjatë xhirimeve të klipit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb